Перелік протипоказань для видалення гінекомастії: коли цього краще не робити

26.11.2023

Гінекомастія, або збільшення молочних залоз у чоловіків, може стати суттєвою проблемою, яка впливає на фізичне та психічне самопочуття.

Однак перед тим, як вирішити видалити гінекомастію, важливо врахувати можливі протипокази, які можуть вплинути на безпечність та ефективність операції. Переко онсультацією варта поцікавитись про цей недуг чи почитати тут pro-clinic.com/ua/plastyka-dla-cholovikiv/likuwannja-ginekomastiji/hirurgichne-likuwannja-ginekomastii

 1. Загальний стан здоров’я: Хірургічне втручання завжди пов’язане з певним ризиком, тому особливо важливо враховувати загальний стан здоров’я пацієнта. Наявність серйозних хронічних захворювань, таких як серцево-судинні або дихальні проблеми, може стати протипоказом.
 2. Проблеми з кровотворенням: Люди з порушеннями системи згортання крові або приймаючі антикоагулянти можуть бути виправдані від проведення хірургічних процедур через підвищений ризик кровотеч та інших ускладнень.
 3. Алергії та непереносимість ліків: Якщо пацієнт має алергію на деякі ліки чи інші аспекти хірургічного процесу, це слід обговорити з лікарем.
 4. Масовий екземпляр жиру: В деяких випадках, коли гінекомастія пов’язана з великим обсягом жирової тканини, може бути рекомендація передопераційного схуднення.
 5. Психічне здоров’я: Хірург може враховувати психічний стан пацієнта. Важливо, щоб пацієнт розумів очікування та реалістичність результатів операції.
 6. Вік: У деяких випадках вік пацієнта може впливати на рішення про проведення операції, особливо якщо існують суттєві медичні показники.

Щоб отримати індивідуальні поради та оцінку можливостей, рекомендується консультуватися з лікарем. Клініка Pro Cosmetic у Львові є визнаним центром, де досвідчені фахівці можуть надати професійну консультацію та високоякісні послуги з видалення гінекомастії.

Хірург перед видаленням гінекомастії наполягає на проведенні аналізів з кількох причин, які визначають безпеку та успішність операції:

 1. Оцінка загального стану здоров’я: Аналізи дозволяють оцінити загальний стан здоров’я пацієнта. Це важливо для визначення, чи готова організм подолати втручання, і для попередження можливих ускладнень.
 2. Виявлення хронічних захворювань: Деякі захворювання, такі як діабет, проблеми зі згортанням крові чи анемія, можуть впливати на хірургічний процес та процес відновлення. Їхнє виявлення перед операцією дозволяє підготувати пацієнта до можливих ризиків.
 3. Визначення наявності інфекцій: Аналіз крові може виявити наявність інфекцій, що може вплинути на зцілення після операції. Це особливо важливо для попередження можливих ускладнень.
 4. Рівень гормонів: Гінекомастія часто пов’язана з різними рівнями гормонів, таких як естрогени та тестостерон. Аналізи можуть допомогти визначити джерело проблеми і визначити, чи буде операція ефективною.
 5. Оцінка ризику кровотеч та згортання крові: Аналізи забезпечують інформацію про систему згортання крові, що важливо для попередження можливих ускладнень, таких як кровотечі під час операції.
 6. Індивідуальний підхід: Результати аналізів дозволяють хірургу адаптувати підхід до конкретного пацієнта, роблячи операцію більш індивідуалізованою та безпечною.

Такий комплексний підхід допомагає забезпечити успішний хірургічний втручання та мінімізувати ризики для пацієнта.

Будь-яка операція — справа відповідальна. Тож не дивуйтесь, що хірург може відмовити у проведенні операції при гінекомастії з ряду причин:

 1. Медичні протипокази: Якщо пацієнт має серйозні медичні протипокази, такі як погана фізична кондиція, серцево-судинні захворювання або інші становища, які можуть підвищити ризик ускладнень під час операції, хірург може відмовити.
 2. Нереальні очікування пацієнта: Якщо очікування пацієнта щодо результатів операції є нереальними або неправомірними, хірург може відмовити. Важливо, щоб пацієнт розумів можливості та обмеження операції.
 3. Психологічні протипокази: Якщо психологічний стан пацієнта не дозволяє йому здійснити розсудливе рішення про операцію, наприклад, якщо він не може зрозуміти можливі ризики або має надмірні страхи, хірург може відмовити.
 4. Неадекватна підготовка до операції: Якщо пацієнт не дотримується рекомендацій щодо підготовки до операції, наприклад, щодо прийому препаратів або відмови від їжі та пиття, це може призвести до відмови від операції.
 5. Невідповідність мінімальним вимогам: Іноді гінекомастія може бути лікувана безопераційними методами, і якщо ситуація не виправлена або не вимагає хірургічного втручання, хірург може рекомендувати інші методи лікування.

Рішення про проведення операції при гінекомастії завжди повинно базуватися на індивідуальних особливостях пацієнта та медичних показаннях.

Похожие статьи
Добавить комментарий

Капча загружается...